In noul an scolar, va dorim sa va bucurati de zambete, joc si primii pasi spre magia cunoasterii impreuna cu noi. Speram sa avem cu totii un an scolar cat mai bun, cu rezultate frumoase de care sa ne bucuram.

Am crescut si noi, iar incepand de anul acesta va putem oferi optiuni de educatie mai variate si adaptate copiilor de orice varsta. Am intampinat noul an scolar cu zambetul pe buze, asa cum o facem intotdeauna, inconjurati de copii veseli si fericiti.

Pentru noul an scolar, va punem la dispozitie 7 tipuri de clase, care vin  in intampinarea nevoilor copiilor, pe grupe de varsta. La fiecare dintre cele sapte clase, promovam o abordare activa de invatare, participativa, in care activitatile sunt construite pe baza curiozitatilor native ale copiilor, impreuna cu activitati adecvate nivelului de dezvoltare.

Dispunem de clase cu predare in limba romana, germana, engleza si maghiara.

CRESA

Cresa este impartita in doua grupe de varsta:

STARTER, pentru copii intre 9 luni si 1,3 ani.

PLAYER, pentru copii intre 1,4 ani si 2 ani.

Organizarea pe doua grupe de varsta vine in intampinarea nevoilor copiilor, atat de diferite de la o luna la alta.

Program : de luni pana vineri, de la 7:00 la 18:30.

Tarif: 680 lei/luna la program scurt (7:00-12:30)

700 lei/luna la program lung (7:00-18:30).

GRADINITA

CLASA EARLY (EDUCATIE TIMPURIE) , pentru copii intre 2 si 3 ani.

CLASA MINI – pentru copii intre 3 si 4 ani.

CLASA MIDI – pentru copii intre 4 si 5 ani

CLASA JUNIOR- pentru copii intre 5 si 6 ani

CLASA SCHOOL READY- pentru copii intre 6 si 7 ani

Program : de luni pana vineri, de la 7:00 la 18:30.

Tarif: 680 lei/luna la program scurt (7:00-13:00)

700 lei/luna la program lung (7:00-18:30).

AFTERSCHOOL

Programul afterschool are la baza asigurarea continuitatii si intaririi educatiei formale prin efectuarea temelor pentru scoala si prin activitati recreative, asigurand in acelasi timp nevoile de hranire si securitate ale copiilor.

Program: de luni pana vinery, de la 12:30 la 18:30.

Tarif: 450 lei

Pentru inscrieri, va asteptam la nr de telefon 0722 428 099, email office@gradinitapatricia.ro, sau pe  Strada Virgil Onitiu nr.11, Cluj-Napoca, unde va invitam sa ne cunoastem si sa vedeti organizarea si facilitatile gradinitei.

IMPREUNA PENTRU COPIII NOSTRI!

pt articolul 3 blog color