Avem placerea sa va anuntam ca, incepand cu acest an scolar, gradinita noastra a pus bazele programului educational de after-school pentru a veni in intampinarea nevoilor dumneavoastra si a micilor scolari.

Adaptat copiilor din clasele pregatitoare si primare, After-School “Patricia” ofera:

• Suport in pregatirea lectiilor cu personal didactic calificat
  • Cursuri zilnice de germana / engleza
  • Program recreativ-educativ
  • Cluburi de tenis, ski, dans modern, pian, muzica, pictura, sah, stiinta, experimente, cooking
  • Work-shopuri si ateliere pentru copii
  • Masa de pranz in regim catering, 10 lei/ zi

Locatie: sediul Gradinitei “Patricia” de pe str. Virgil Onitiu, nr. 11, intr-o sala de la etajul 2, special amenajata cu mobilier si dotari adecvate varstei copiilor.

Program: 11.00-18.30

Tarif: 1290 lei/luna

Astfel, copiii vor putea reveni zilnic, dupa terminarea orelor, intr-un mediu familiar in care le putem oferi nu doar suport educativ, ci si afectiv.

Pentru mai multe informatii, contactati-ne la numarul de telefon

0722-428.099 sau la email office@gradinitapatricia.ro

Va asteptam cu drag!

Impreuna pentru copiii nostri!